Delock Keystone Patch Panel 8 Port black

DeLOCK Keystone patchpanel 8-port svart


Patchpanelen från Delock kan användas som en kopplingsbox på väggen eller i kapslingar. Dessutom ingår klämmor för DIN-skenmontering.
Med sina standardmått är den lämplig för en enkel montering av 8 Keystone-moduler som knäpps fast på plats.


Notera
Tack vare dess smala design kan endast Keystone-moduler som är upp till 18,0 mm breda användas.


Specifikationer
• 8 Keystone-portar 19,2 x 14,9 mm
• Kabeldragning 180°
• Skärmad
• Metallchassi
• Färg: svart
• Mått (LxBxH): ca 158,5 x 112,5 x 45,2 mm


Paketets innehåll
• Keystone patchpanel
• 2 DIN-skenklämmor
• 2 skruvar
• 8 buntband


ARTNR 43413

Delock Keystone Patch Panel 8 Port black

Delock Keystone Patch Panel 6 Port black

DeLOCK Keystone patchpanel 6-port svart


Patchpanelen från Delock kan användas som en kopplingsbox på väggen eller i kapslingar. Dessutom ingår klämmor för DIN-skenmontering.
Med sina standardmått är den lämplig för en enkel montering av 6 Keystone-moduler som knäpps fast på plats.


Notera
Tack vare dess smala design kan endast Keystone-moduler som är upp till 18,0 mm breda användas.


Specifikationer
• 6 Keystone-portar 19,2 x 14,9 mm
• Kabeldragning 180°
• Skärmad
• Metallchassi
• Färg: svart
• Mått (LxBxH): ca 123,5 x 112,5 x 45,2 mm


Paketets innehåll
• Keystone patchpanel
• 2 DIN-skenklämmor
• 2 skruvar
• 6 buntband


ARTNR 43411

Delock Keystone Patch Panel 6 Port black

Delock Keystone Patch Panel 4 Port black

DeLOCK Keystone patchpanel 4-port svart


Patchpanelen från Delock kan användas som en kopplingsbox på väggen eller i kapslingar. Dessutom ingår klämmor för DIN-skenmontering.
Tack vare sina standardmått passar den för enkel snäppfästemontering av fyra Keystone-moduler.


Notera
Tack vare dess smala design kan endast Keystone-moduler som är upp till 18,0 mm breda användas.


Specifikationer
• 4 Keystone-portar 19,2 x 14,9 mm
• Kabeldragning 180°
• Skärmad
• Metallchassi
• Färg: svart
• Mått (LxBxH): ca 112,5 x 87,3 x 45,2 mm


Paketets innehåll
• Keystone patchpanel
• 2 DIN-skenklämmor
• 2 skruvar
• 4 buntband


ARTNR 43409

Delock Keystone Patch Panel 4 Port black

Delock 19″ Fibre Patch Panel 24 port LC Quad violet

19″ Fiberpatchpanel 24 portar LC Quad violett


Patchpanel från Delock som kan monteras i en 19”-rack. Uttagen på fronten och baksidan på panelen möjliggör enkel anslutning av fiberpatchkablar.


Specifikationer
• Anslutning:
  24 x LC Quad hona >
  24 x LC Quad hona
• Färg: violett
• För 96 OM4-Multimodefiber
• Zirkonkeramikbeslag med skyddskåpa
• För montering i 19″ rackar, 1U
• Avtagbar dragavlastning
• Hölje färg: svart
• Mått (LxBxH): ca 482,6 x 150,0 x 43,6 mm


Paketets innehåll
• 19″ patchpanel


ARTNR 43403

Delock 19″ Fibre Patch Panel 24 port LC Quad violet

Delock 19″ Fibre Patch Panel 24 port SC Duplex aqua

DeLOCK 19″ Fiberpatchpanel 24 portar SC Duplex aqua


Patchpanel från Delock som kan monteras i en 19”-rack. Uttagen på fronten och baksidan på panelen möjliggör enkel anslutning av fiberpatchkablar.


Specifikationer
• Anslutning:
  24 x SC Duplex hona >
  24 x SC Duplex hona
• Färg: aqua
• För 48 OM3-Multimodefiber
• Zirkonkeramikbeslag med skyddskåpa
• För montering i 19″ rackar, 1U
• Avtagbar dragavlastning
• Hölje färg: svart
• Mått (LxBxH): ca 482,6 x 150,0 x 43,6 mm


Paketets innehåll
• 19″ patchpanel


ARTNR 43395

Delock 19″ Fibre Patch Panel 24 port SC Duplex aqua

Delock 19″ Fibre Patch Panel 24 port LC Duplex green

DeLOCK 19″ Fiberpatchpanel 24 portar LC Duplex grön


Patchpanel från Delock som kan monteras i en 19”-rack. Uttagen på fronten och baksidan på panelen möjliggör enkel anslutning av fiberpatchkablar.


Specifikationer
• Anslutning:
  24 x LC Duplex hona >
  24 x LC Duplex hona
• Färg: grön
• För 48 OS2-enstegsfiber
• Zirkonkeramikbeslag med skyddskåpa
• För montering i 19″ rackar, 1U
• Avtagbar dragavlastning
• Hölje färg: svart
• Mått (LxBxH): ca 482,6 x 150,0 x 43,6 mm


Paketets innehåll
• 19″ patchpanel


ARTNR 43387

Delock 19″ Fibre Patch Panel 24 port LC Duplex green

Delock 19″ Fibre Patch Panel 24 port SC Simplex blue

DeLOCK 19″ Fiberpatchpanel 24 portar SC Simplex blå


Patchpanel från Delock som kan monteras i en 19”-rack. Uttagen på fronten och baksidan på panelen möjliggör enkel anslutning av fiberpatchkablar.


Specifikationer
• Anslutning:
  24 x SC Simplex hona >
  24 x SC Simplex hona
• Färg: blå
• För 24 OS2-enstegsfiber
• Zirkonkeramikbeslag med skyddskåpa
• För montering i 19″ rackar, 1U
• Avtagbar dragavlastning
• Hölje färg: svart
• Mått (LxBxH): ca 482,6 x 150,0 x 43,6 mm


Paketets innehåll
• 19″ patchpanel


ARTNR 43380

Delock 19″ Fibre Patch Panel 24 port SC Simplex blue

Delock External Enclosure SuperSpeed USB for M.2 SATA SSD Key B

DeLOCK Utvändigt hölje SuperSpeed USB för M.2 SATA SSD Key B


Aluminiumhöljet från Delock möjliggör installation av en M.2 SSD i formatet 2280, 2260, 2242 och 2230, som kan anslutas via USB till den stationära eller bärbara datorn.


Specifikationer
• Anslutning:
  extern: 1 x SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.2 Gen 2) Typ Micro-B hona
  intern: 1 x 67-stifts M.2 B-nyckel uttag
• Kringkretsar: Asmedia ASM235CM
• Stödjer M.2-moduler i 2280-, 2260-, 2242- och 2230-format med B-nyckel baserat på
  SATA
• Maximal höjd för komponenterna i modulen: 1,35 mm tillämpning av dubbelsidiga
  monterade moduler som stöds
• Dataöverföringshastighet upp till 6 Gbps
• LED-indikator för ström och tillgång
• Mått (LxBxH): ca 98 x 39 x 9 mm
• Hot plug, plug-and-play


Systemkrav
• Chrome OS
• Linux Kernel 5.8 eller högre
• Mac OS 11.2.3 eller högre
• Windows 8.1/8.1-64/10/10-64
• Dator eller bärbar dator med en ledig USB Typ-A-port


Paketets innehåll
• Externt hölje M.2
• Skruvmejsel, skruvar
• Kabeln USB 3.2 Typ-A till Typ Micro-B, längd ca 20 cm
• Bruksanvisning


ARTNR 42007

Delock External Enclosure SuperSpeed USB for M.2 SATA SSD Key B