Apple 30W USB-C Strömadapter, För 12″ MacBook och iPhones

Apple 30W USB-C Strömadapter, För 12″ MacBook och iPhones

Med Apples USB-C strömadapter på 30 W kan du snabbt och effektivt ladda din enhet hemma, på kontoret eller på resan. Adaptern är kompatibel med alla USB-C utrustade enheter, men du får bästa möjliga laddningsprestanda om du använder den tillsammans med din 12-tums MacBook. Du kan även använda den med iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X samt vissa iPad Pro-modeller om du vill dra nytta av snabbladdningsfunktionen. USB-C till Lightning-kabel säljs separat.

• 30W Strömadapter
• Fungerar med 12-tums MacBook
• Fungerar även med: iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X samt vissa iPad Pro-modeller

ARTNR MR2A2ZM/A

Apple 30W USB-C Strömadapter, För 12″ MacBook och iPhones

DELTACO USB-C till USB-C-kabel, 2m, 30W 1.5A, USB 3.1 Gen 1, E-Marker,

DELTACO USB-C till USB-C-kabel, 2m, 30W 1.5A, USB 3.1 Gen 1, E-Marker, vit

USB-C kabel för anslutning av en USB-C-enhet till en strömkälla eller annan USB-C-enhet

• 1m kabellängd
• E-Marker chipset
• 30W 1.5A max genomströmning
• USB 3.1 Gen 1 hastigheter upp till 5 Gbps

ARTNR USBC-1061M

DELTACO USB-C till USB-C-kabel, 2m, 30W 1.5A, USB 3.1 Gen 1, E-Marker,

DELTACO USB-C till USB-C-kabel, 2m, 30W 1.5A, USB 3.1 Gen, E-Marker, s

DELTACO USB-C till USB-C-kabel, 2m, 30W 1.5A, USB 3.1 Gen 1, E-Marker, svart

USB-C kabel för anslutning av en USB-C-enhet till en strömkälla eller annan USB-C-enhet

• 1m kabellängd
• E-Marker chipset
• 30W 1.5A max genomströmning
• USB 3.1 Gen 1 hastigheter upp till 5 Gbps

ARTNR USBC-1056M

DELTACO USB-C till USB-C-kabel, 2m, 30W 1.5A, USB 3.1 Gen, E-Marker, s

BO Beoplay A1 Bluetooth högtalare, Aluminium, Bluetooth 4,2, 30W, USB-

BO Beoplay A1 Bluetooth högtalare, Aluminium, Bluetooth 4,2, 30W, USB-C, neutral

Beoplay är en liten och kraftfull trådlös högtalare som enkelt får plats i fickan. Denna minimala högtalare, konstruerad utav aluminium ser inte bara vacker ut. Den låter fantastiskt också. Två 15W högtalare drivna med en intern klass D-förstärkare ger en total nominal effekt på hela 30W. Parkoppling är en snabb affär. Anslut en Bluetooth-kompatibel enhet till Beoplay, och du är redo att lyssna.

• Bluetooth 4.2 (SBC)
• Klass D-förstärkare
• Två 15W högtalare (30W RMS)
• USB-C och 3,5 mm stereo ingång
• Aluminiumsdel med rem av läder

Mått(BxDxH): 133 x 133 x 48 mm
Vikt: 600 g

ARTNR DEL1009665

BO Beoplay A1 Bluetooth högtalare, Aluminium, Bluetooth 4,2, 30W, USB-

BO Beoplay A1 Bluetooth högtalare, Aluminium, Bluetooth 4,2, 30W, USB-

BO Beoplay A1 Bluetooth högtalare, Aluminium, Bluetooth 4,2, 30W, USB-C, sandsten

Beoplay är en liten och kraftfull trådlös högtalare som enkelt får plats i fickan. Denna minimala högtalare, konstruerad utav aluminium ser inte bara vacker ut. Den låter fantastiskt också. Två 15W högtalare drivna med en intern klass D-förstärkare ger en total nominal effekt på hela 30W. Parkoppling är en snabb affär. Anslut en Bluetooth-kompatibel enhet till Beoplay, och du är redo att lyssna.

• Bluetooth 4.2 (SBC)
• Klass D-förstärkare
• Två 15W högtalare (30W RMS)
• USB-C och 3,5 mm stereo ingång
• Aluminiumsdel med rem av läder

Mått(BxDxH): 133 x 133 x 48 mm
Vikt: 600 g

ARTNR DEL1009666

BO Beoplay A1 Bluetooth högtalare, Aluminium, Bluetooth 4,2, 30W, USB-

BO Beoplay A1 Bluetooth högtalare, Aluminium, Bluetooth 4,2, 30W, USB-

BO Beoplay A1 Bluetooth högtalare, Aluminium, Bluetooth 4,2, 30W, USB-C, svart

Beoplay är en liten och kraftfull trådlös högtalare som enkelt får plats i fickan. Denna minimala högtalare, konstruerad utav aluminium ser inte bara vacker ut. Den låter fantastiskt också. Två 15W högtalare drivna med en intern klass D-förstärkare ger en total nominal effekt på hela 30W. Parkoppling är en snabb affär. Anslut en Bluetooth-kompatibel enhet till Beoplay, och du är redo att lyssna.

• Bluetooth 4.2 (SBC)
• Klass D-förstärkare
• Två 15W högtalare (30W RMS)
• USB-C och 3,5 mm stereo ingång
• Aluminiumsdel med rem av läder

Mått(BxDxH): 133 x 133 x 48 mm
Vikt: 600 g

ARTNR DEL1009663

BO Beoplay A1 Bluetooth högtalare, Aluminium, Bluetooth 4,2, 30W, USB-

BO Beoplay A1 Bluetooth högtalare, Aluminium, Bluetooth 4,2, 30W, USB-

BO Beoplay A1 Bluetooth högtalare, Aluminium, Bluetooth 4,2, 30W, USB-C, mossgrön

Beoplay är en liten och kraftfull trådlös högtalare som enkelt får plats i fickan. Denna minimala högtalare, konstruerad utav aluminium ser inte bara vacker ut. Den låter fantastiskt också. Två 15W högtalare drivna med en intern klass D-förstärkare ger en total nominal effekt på hela 30W. Parkoppling är en snabb affär. Anslut en Bluetooth-kompatibel enhet till Beoplay, och du är redo att lyssna.

• Bluetooth 4.2 (SBC)
• Klass D-förstärkare
• Två 15W högtalare (30W RMS)
• USB-C och 3,5 mm stereo ingång
• Aluminiumsdel med rem av läder

Mått(BxDxH): 133 x 133 x 48 mm
Vikt: 600 g

ARTNR DEL1009664

BO Beoplay A1 Bluetooth högtalare, Aluminium, Bluetooth 4,2, 30W, USB-

DELTACO USB 3.1 Gen1 USB-C – USB-A tygbekl kabe, 2m, 1,5A 30W, svart

DELTACO USB 3.1 Gen 1 tygbeklädd kabel, USB-C ha till USB-A ha, 2m, 1,5A, 30W, svart

Kabel med den vändbara USB-C kontakten och en USB-A hane.

• 5Gbit/s
• Kabellängd 2m
• USB 3.1 Gen 1 Superspeed
• 1,5A 30W
• Förpackning: påse

ARTNR USBC-1154

DELTACO USB 3.1 Gen1 USB-C – USB-A tygbekl kabe, 2m, 1,5A 30W, svart

DELTACO USB 3.1 Gen1 USB-C – USB-A tygbekl kabe, 2m, 1,5A 30W, rymd

DELTACO USB 3.1 Gen 1 tygbeklädd kabel, USB-C ha till USB-A ha, 2m, 1,5A, 30W, rymdgrå

Kabel med den vändbara USB-C kontakten och en USB-A hane.

• 5Gbit/s
• Kabellängd 2m
• USB 3.1 Gen 1 Superspeed
• 1,5A 30W
• Förpackning: påse

ARTNR USBC-1160

DELTACO USB 3.1 Gen1 USB-C – USB-A tygbekl kabe, 2m, 1,5A 30W, rymd

Compact LED Light ML CN 130 1S V2 IP54 5m H07RN-F 3G 1.5 30W

Brennenstuhl Compact LED Light ML CN 130 1S V2, IP54, Chip LED-lampor, 2650lm, 5700K, Energiklass A, 5m kabel, svart

• IP54-klassad
• 30 W mobil Chip LED-lampa med extra-vid spridning
• Använder 80% mindre energi än konventionella lampor
• Ger ett klart sken direkt
• Genererar låg värme
• Chip LEDs har ett långt livsspann, är stöttåliga och underhållsfria
• Solid aluminum housering med gummerad omslutning för extra stöt-skydd
• Petskyddad självstängande lock baktill
• Av/På brytare
• Kommer i en färgglad retailförpackning
• Lampan kan ej bytas ut då den är inbyggd
• Kabellängd: 5 m
• Kabel: H07RN-F 3G1,5
• 30 W
• Lumen: 2650 lm
• 85 lm/W
• Färgtemperatur: 5700 K
• Energiklasss: A

ARTNR LED-1213

Compact LED Light ML CN 130 1S V2 IP54 5m H07RN-F 3G 1.5 30W

Industriell 3-port PoE-switch, 30W, 2xRJ45, 1xSFP, 10/100Mbps, IP40, s

Industriell 3-portars PoE-switch, 30W, IP40, 2xRJ45 10/100Mbps, 1xSFP SC 10/100Mbps, 802.3af/at, svart

Tre-portars 10/100Mbps industriell PoE-switch med två PoE-RJ45 portar samt en SFP SC port.

Komponenterna till ONV-IPS31032P-M har kontrollerats noggrant för att hålla överlägsen prestanda och stabilitiet i industriella miljöer. Chassit är gjort med aluminium-extrudering, lättare, starkare och tåligare mot korrosion och elektromagnetisk-störning, den ger dig en stabilare och säkrare switch, lägg där till standard DIN-35 rail-installationstyp. Strömförsörjning följer även den industristandard för ett mer pålitlig prestanda.

• 2x 10/100 PoE RJ45, 1×10/100 SFP-port
• Automatisk MAC-adresser learning och aging
• Auto-negotiation för Full-duplex/Half-duplex mode
• LED-indikatorer
• Kan både vägg-/DIN-Rail monteras
• IP40
• Default PoE strömförsörjning är både end-span, mid-span valbar

Mått(BxDxH): 43x80x110mm

ARTNR IPS31032P

Industriell 3-port PoE-switch, 30W, 2xRJ45, 1xSFP, 10/100Mbps, IP40, s

Industriell 6-port PoE-switch, 30W, 6xRJ45, 10/100Mbps, 802.3af/at, sv

Industriell 6-portars PoE-switch, 30W, IP40, 6xRJ45 10/100Mbps, 802.3af/at, svart

6-portars 10/100Mbps industriell PoE-switch med fyra PoE-RJ45 portar samt två adaptiva RJ45-portar.

Komponenterna till ONV-IPS31064P har kontrollerats noggrant för att hålla överlägden prestanda och stabilitiet i industriella miljöer. Chassit är gjort med aluminium-extrudering, lättare, starkare och tåligare mot korrosion och elektromagnetisk-störning, den ger dig en stabilare och säkrare switch, lägg där till standard DIN-35 rail-installationstyp. Strömförsörjning följer även den industristandard för ett mer pålitlig prestanda.

• 4x 10/100 PoE RJ45, 2×10/100 SFP-portar, 2×10/100 adaptiva RJ45
• 1xSFP-port
• Automatisk MAC-adressering, learning och aging
• Auto-negotiation för Full-duplex/Half-duplex mode
• LED-indikatorer
• Kan både vägg-/DIN-Rail monteras
• IP40
• Default PoE strömförsörjning är både end-span, mid-span valbar

Mått(BxDxH): 30x105x119mm

ARTNR IPS31064P

Industriell 6-port PoE-switch, 30W, 6xRJ45, 10/100Mbps, 802.3af/at, sv

Industriell PoE-switch, 6xRJ45, 2xSFP, 100Mbps, IP40, 30W, svart

Åtta-portars 10/100Mbps industriell PoE-switch med fyra PoE-RJ45 portar, 2×10/100 SFP-portar samt två adaptiva RJ45-portar.

Komponenterna till ONV-IPS31084PF har kontrollerats noggrant för att hålla överlägden prestanda och stabilitiet i industriella miljöer. Chassit är gjort med aluminium-extrudering, lättare, starkare och tåligare mot korrosion och elektromagnetisk-störning, den ger dig en stabilare och säkrare switch, lägg där till standard DIN-35 rail-installationstyp. Strömförsörjning följer även den industristandard för ett mer pålitlig prestanda.

• 4x 10/100 PoE RJ45, 2×10/100 SFP-portar, 2×10/100 adaptiva RJ45
• 1xSFP-port
• Automatisk MAC-adressering, learning och aging
• Auto-negotiation för Full-duplex/Half-duplex mode
• LED-indikatorer
• Kan både vägg-/DIN-Rail monteras
• IP40
• Default PoE strömförsörjning är både end-span, mid-span valbar

Mått(BxDxH): 47x100x128mm

ARTNR IPS31084P

Industriell PoE-switch, 6xRJ45, 2xSFP, 100Mbps, IP40, 30W, svart

Industriell PoE-switch, 4xRJ45, 1xSFP, IP40, 30W, 20km, svart

Industriell 5-portars PoE-switch, 30W, IP40, 4xRJ45 GBLAN, 1xGigabit SFP LC-port, 20km, 1310nm, 802.3af/at, svart

Industriell PoE-switch med fyra GBLAN-portar och en Gigabit SFP-port för industriella 10Base-T/100BaseTX/1000Base-TX-kablar. SFP interface för att förlänga signalen till och från switchen med upp till 20km.

Komponenterna till IPS33054PF har kontrollerats noggrant för att hålla överlägden prestanda och stabilitiet i industriella miljöer. Chassit är gjort med aluminium-extrudering, lättare, starkare och tåligare mot korrosion och elektromagnetisk-störning, den ger dig en stabilare och säkrare switch, lägg där till standard DIN-35 rail-installationstyp. Strömförsörjning följer även den industristandard för ett mer pålitlig prestanda.

• 4xGBLAN-portar med AutoUplink & Auto MDI/MDI-X
• 1xSFP-port
• Automatisk MAC-adressering, learning och aging
• Auto-negotiation för Full-duplex/Half-duplex mode
• LED-indikatorer
• Kan både vägg-/DIN-Rail monteras
• IP40
• Default PoE strömförsörjning är både end-span, mid-span valbar

Mått(BxDxH): 47x100x128mm

ARTNR IPS33054PF

Industriell PoE-switch, 4xRJ45, 1xSFP, IP40, 30W, 20km, svart

Industriell PoE-switch, 4xRJ45, 2xSFP, 30W, 20km, 1310nm, svart

Industriell 6-portars PoE-switch, 30W, 4xRJ45 GBLAN, 2xGigabit SFP LC-portar, 20km, 1310nm, 802.3af/at, svart

IPS33064PFM SHR industriell PoE-switch med fyra auto-sensing Gigabit LAN-portar och två Gigabit SFP LC-portar är skapt för säkerheten som krävs inom industriella lösningar. Med SHR funktionalitet för att enkelt göra inställningar på alla portar för fast healing SHR vilket ger en säkert nätverksmiljö.

IPS33064PFM tillsammans med internet ger en störningsfri och komplett hantering av funktioner som VLAN baserad på port, VLAN baserad på 802.1Q, QoS (Quality of Service), IGMP snooping, Broadcast Storm Restraint, Port Aggregation, Port mirroring, Port manegement, SNMP & NTP etc.

• Stöder Port Aggregation, Port rate limitation och Broadcast Storm Restraint
• 4xAuto-sensing RJ45 GBLAN-portar, 2xGigabit SFP LC-portar
• Kan sända upp till 20km via SFP-portarna, 1310nm
• 802.1af/at
• Max 30W PoE totalt

Mått(BxDxH): 165x148x54mm

ARTNR IPS33064PF

Industriell PoE-switch, 4xRJ45, 2xSFP, 30W, 20km, 1310nm, svart

DeLOCK PoE injektor för PoE/PoE+, Gigabit, 802.3at, 30W, svart

DeLOCK PoE injektor för PoE/PoE+, Gigabit, 802.3at, 30W, svart

Denna Power over Ethernet injektor från DeLOCK kan leverera ström via en nätverkskabel till en PoE-aktiverad enhet, till exempel en IP-kamera eller en PoE splitter. Injektorn är ansluts mellan en nätverks switch och PoE-enhetenen. Den kompakta storleken och integrerade väggmonteringen möjliggör platsbesparande installationer.

• 30W max

Mått(BxDxH): 68x80x24mm

Förpackningen innehåller: PoE injektor, nätadapter, strömkabel, manual

ARTNR 87656

DeLOCK PoE injektor för PoE/PoE+, Gigabit, 802.3at, 30W, svart