Ubiquiti Ufiber Nano G GPON CPE, LED-skärm, snygg design, vit

Ubiquiti Ufiber Nano G GPON CPE, LED-skärm, snygg design, vit

UFiber Nano G är en robust, högpresterande GPON CPE som har en informativ LED-skärm samt en elegant och sofistikerad industriell design.

Den lättlästa skärmen ger statusinformation som IP-adress, signalstyrka och aktuell datagenomströmmning.

Nano G drivs av 24V passiv PoE – en enda kabel för att leverera både ström och data.

• Drivs med 24V Passiv PoE
• Anslut upp till 128 Nano G-enheter till en enda GPON-port
• LED-skärm som visar IP-adress, signalstyrka och dataöverföring

ARTNR UBI-UF-NANO

Ubiquiti Ufiber Nano G GPON CPE, LED-skärm, snygg design, vit

Ubiquiti Ufiber SFP-modul, GPON, OLT, 128 UF-Nano, silver

Ubiquiti Ufiber SFP-modul, GPON, OLT, 128 UF-Nano, silver

Ubiquiti Networks UFiber GPON-moduler ger möjligheten att öka kapaciteten hos din UFiber OLT och ansluta dina nya kunder snabbt.

• Klass B+
• 20km distans
• SC/UPC-kontakt
• Single-mode fiber
• Upp till 2,5/1,2 GHz Ner-/Uppladdning

ARTNR UBI-UF-GP-B+

Ubiquiti Ufiber SFP-modul, GPON, OLT, 128 UF-Nano, silver